Nowy właściciel zaprasza do odnowionych wnętrz restauracji Kmicic od lat wpisanej w krajobraz Starego Miasta Warszawy. Specjalnie dla Państwa została przygotowana karta dań podkreślająca najlepsze smaki naszej rodzimej kuchni.

Restauracja Kmicic to przyjazne miejsce z atmosferą sprzyjającą relaksowi, gdzie swój głód będziecie Państwo mogli zaspokoić daniami kuchni polskiej. Serwowanymi tutaj deserami, kawą i herbatą wprowadzimy naszych gości w doskonały nastrój nawet w deszczową pogodę.

Mieścimy się u zbiegu ulic Piekarskiej i Piwnej, najdłuższej ulicy warszawskiego Starego Miasta. W naszych wnętrzach starym fotografiom, na których odnajdą Państwo ducha przedwojennej Warszawy z uznaniem przygląda się Kmicic zawadiaka. Ten staropolski bohater zwabiony sympatyczną atmosferą miejsca postanowił zatrzymać się w naszej restauracji na dłużej. W okresie wiosenno-letnim zapraszamy również do naszego ogródka na Zapiecku.

Wszystko to czyni naszą restaurację doskonałym miejscem dla miłego spędzenia czasu z rodziną, przyjaciółmi, na spotkaniu w gronie współpracowników, znajomych, czy przyjęciu okolicznościowym.

Wszystkich, którzy już u nas gościli zapraszamy ponownie, a tych którzy nas jeszcze nie znają zachęcamy do odkrywania smaków i uroków tego miejsca.

  • Adres: ul. Piwna 27
  • Telefon: 22 635-31-21
  • Adres mailowy: kontakt@kmicicrestauracja.pl
  • Godziny otwarcia: 11:00-23:00 Codziennie
  • Strona internetowa: http://kmicicrestauracja.pl/