Nasza kameralna restauracja powstała z myślą o Tych, którzy cenią dobry klimat, ciekawy wystrój, miłą obsługę i duże porcje smacznego jedzenia w rozsądnej cenie.
Ręcznie malowane stoły i krzesła, różnorodne dekoracje zbierane ze strychów, przetwory poustawiane tak jak w babcinej spiżarni oraz haftowane i szydełkowane dekoracje na ścianach przenoszą naszych Gości w swobodną atmosferę, sprzyjającą spotkaniom rodzinnym i towarzyskim. Gospoda Kwiaty Polskie to miejsce wyciszenia i odpoczynku przy dobrym jedzeniu.

Gospoda Kwiaty Polskie specjalizuje się w daniach kuchni polskiej. W naszym menu znajdziecie Państwo pyszne kopytka zasmażane z boczkiem lub podawane z sosem z leśnych grzybów, tradycyjne pierogi
lepione przez Gospodynię
oraz chrupiące placki ziemniaczane podawane na wiele sposobów.

Wśród dań mięsnych szczególnym uznaniem naszych Gości cieszy się soczysty kotlet schabowy, aromatyczna pieczona golonka oraz delikatna pierś kurza podawana z sosem z leśnych grzybów. Smakoszom wołowiny polecamy stek z najlepszej wyselekcjonowanej polędwicy, który szef kuchni przygotuje według życzenia.

W naszej restauracji nie mogło zabraknąć tak lubianych przekąsek, jak śledź z pyszną śmietanową pierzynką z jabłkiem i cebulką oraz pieczony oscypek z żurawiną.

Gospoda Kwiaty Polskie to również doskonałe miejsce na różnego rodzaju uroczystości. Na spotkania, takie jak przyjęcia z okazji pierwszej komunii, obiad weselny lub chrzciny, przygotowujemy specjalne menu i oprawę artystyczną.

  • Adres: Wąski Dunaj 4/6/8, Warszawa
  • Godziny otwarcia: 11:00-23:00 Codziennie
  • Telefon: 22 887 65 20
  • Adres mailowy: gospodakwiatypolskie@o2.pl
  • Strona Internetowa: http://www.gospodakwiatypolskie.pl/